Přehled Specifikace produktuCo obsahuje baleníZaregistrujte sePéče o zákazníky

Nehádejte význam číslic

Glukometr
OneTouchVerioFlex®
je jednoduchý,přesný
a rychlý

Představujeme OneTouchVerioFlex®, jednoduchý přístroj pro ty, kteří chtějí rychle rozumět významu naměřených čísel. Má 3barevný indikátor, který vám ihned ukáže, zda je hodnota glykemie „low“ (nízká), „in range“ (v limitu) nebo „high“* (vysoká), a tak se můžete dál věnovat svým životním aktivitám.

Nastavené mezní hodnoty je možné kdykoliv změnit, a tím zajistit, že máte správné rozmezí. To vám může pomoci mít vše pod kontrolou** a dosáhnout svých cílových⁺ glykemických hodnot.

Padne přesně do vašeho života i do ruky

Malý, tenký design a obrazovka s velkými snadno čitelnými číslicemi vám ulehčí rozumět výsledkům. Použití je jednoduché a rychlé a přesné výsledky jsou k dispozici během 5 sekund. Navíc se přístroj jednoduše nastaví, můžete ho použít ihned bez speciálních pokynů k užívání.

OneTouchVerioFlex®

- pro použití jednoduchý, přesný a rychlý

- 3barevný indikátor rozsahu

- snadno čitelný, výsledky na obrazovce

- malý, tenký design a obrazovka s velkými jasně čitelnými číslicemi

- uchová 500 předchozích výsledků

- USB a Bluetooth®připojení⁺⁺

Přístroj OneTouchVerioFlex® dostanete ZDARMAǂjedním z následujících jednoduchých způsobů

- Na www.lifescan.cz

- Zavoláním na zákaznickou linku OneTouch®800 223 223

Linka je k dispozici Po-Pá: 8:30 – 16:00

*Vámi nastavené nízké a vysoké hodnoty se vztahují na všechny glykemické výsledky. To zahrnuje výsledky testů provedených před a po jídle, podáním léků a jakýchkoliv činností, které mohou glykemii ovlivnit. Zkontrolujte se svým zdravotníkem, jaké nízké a vysoké hodnoty jsou pro vás ty správné.

**9 z 10 zdravotnických odborníků souhlasilo ve výzkumné studii zahrnující 75 zdravotníků a realizované v USA, 19-25. srpna 2014

⁺V klinické výzkumné studii zahrnující 99 subjektů, 7 z 10 lidí souhlasilo, říjen 2014.

⁺⁺Značka Bluetooth® a loga jsou registrované ochranné známky ve vlastnictví společnosti Bluetooth SIG, Inc. a jakákoliv tato značení jsou na základě licence společnosti LifeScanEurope.

ǂPodléhá oprávnění.

LifeScan, divize společnosti CilagGmbH International 2015 – CO/VFX/0115/0055a Johnson&Johnson s.r.o., Karla Engliše 3201/5, Praha 5 Smíchov, 150 00. CZ-2015-XXXXX