Zaregistrujte se pro Váš OneTouch®

Je to rychlé, snadné a zdarma – a poskytneme Vám velké množství výhod. Stačí, když zodpovíte dvě otázky, pak kliknete na další.

Poskytnutím Vašich osobních údajů, [včetně „citlivých” údajů týkajících se Vašeho zdravotního stavu], můžete získat užitečné informace týkající se služeb nebo výrobku, které by Vás mohly zajímat. Vyplněním a odesláním registračního formuláře souhlasíte, že údaje, které poskytnetebudou zpracovány dle Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Zároveň Vás informujeme o právech dle zákona c. 101/2000 Sb., tj. zejména o tom, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že tento souhlas můžete bezplatně kdykoliv na adrese společnosti Johnson & Johnson, s.r.o., se sídlem: Praha 5, Karla Engliše 3201/6, PSC 150 00, která je v postavení správce nebo na info@lifescan.cz odvolat, že máte právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd. V případě pochybností o dodržování práv správcem se můžete na správce obrátit a případně se s podnětem můžete obrátit i přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete na dobu neurčitou od jeho udělení s tím, že jej můžete kdykoli svobodně odvolat, není-li ve zvláštním případě stanoveno výslovně jinak. Vyplněním a odesláním registračního formuláře souhlasíte s tím, aby osobní údaje zpracovávaly tyto společnosti: Johnson & Johnson, s.r.o., se sídlem Plynárenská 7/B, 824 78 Bratislava 26, IČO: 31345182, společnost LIFESCAN EUROPE, P/a Ortho-Clinical Diagnostics NV, se sídlem Antwerpseweg 19 – 21, 2340, BEERSE, Belgie, VAT: BE 419 897 954, Sitel Bulgaria EOOD, Attn. Mr. George Uzunov, 55, Nikola Vaptsarov Blvd., Expo Center 2000, Sofia 1407, Bulgaria a LifeScan Inc., 1000 Gibraltar Drive, Milpitas, CA 95035. Pokud by mělo dojít k předání osobních údajů jiným společnostem, bude postupováno striktně dle aktuálně platných právních předpisů, tj. zejména zákona č. 101/2000 Sb.

   

Vyberte prosím svůj současný glukometr a poté klikněte na Další.
Zkontrolujte a uveďte všechny podrobnosti.
Kde je výrobní číslo?