Bezplatné volání na linku péče o zákazníky:

800 223 223
Otevírací doba: Po-Pá 8:30 až 16:00
E-mail: info@lifescan.cz

V LifeScan jsou Vám k dispozici zkušení a ohleduplní zástupci péče o zákazníky od Po do Pá 8:30 až 16:00, kteří čekají na Váš telefonát. Našim cílem je poskytovat našim zákazníkům péči s rychlou a přesnou odpovědí. Neustále usilujeme o zlepšování našich dovedností, abychom mohli vyřešit problémy zákazníků.

Ve snaze poskytovat kvalitní výrobky a obětavou službu péče o zákazníky, LifeScan nabízí:

Odborníky na lince

Volejte 800 223 223, abyste si mohli pohovořit s jedním z našich nadšených odborníků v oddělení péče o zákazníky. Naším cílem je poskytnout zákazníkům klid na duši a pomoc s dotazy k výrobkům OneTouch®. K zajištění rychlé služby si dáváme za cíl zvednout telefon do tří zazvonění. Eventuálně nás můžete kontaktovat na: e-mailové adrese: info@lifescan.cz
Jsme Vám schopni pomoci s množstvím problémů včetně:

Pomoci při rozhodování o výběru nejvhodnějšího glukometru

Můžeme si s Vámi pohovořit o věcech, které byste při výběru nového glukometru měli brát v úvahu a pomůžeme Vám udělat to správné rozhodnutí.

Návody na použití výrobků OneTouch®

Můžeme Vám poradit jak používat výrobky OneTouch® a zodpovědět konkrétní dotazy k problémům, které mohou nastat při používání Vašeho glukometru či odběrového pera.

Rychlé výměny

Chápeme, jaký důraz kladete na to mít systém pro měření hladiny cukru v krvi, který správně funguje. Po telefonickém vyhledání závady Vám dodáme potřebné náležitosti, nebo okamžitě vyměníme Váš glukometr, pokud je to nutné.

Deník

Stáhnutí deníku: OneTouch® deník